  • MAX20-130.0CA
MAX20-130.0CA功能参数简介、PDF下载。
电子元件生产商:MDE-Semiconductor
元器件功能简介:130.00V; 5.0A ;20000W peak pulse power; high current transient voltage suppressor (TVS) diode. For bipolar applications
元器件适应温度:
PDF文件大小页数: KB 页
相似元件:
MAX20-130.0C 130.00V; 5.0A ;20000W peak pulse power; high current transient voltage suppressor (TVS) diode. For bipolar applications
MAX20-130.0CA 130.00V; 5.0A ;20000W peak pulse power; high current transient voltage suppressor (TVS) diode. For bipolar applications